Netcom Medya Hakkında - Sales Solutions for Digital Ads & Gaming
Netcom Medya Hakkında; pazarlama, reklam, medya planlama, oyun projeleri. Sales And Marketing Solutions House for Digital Advertising, Gaming.
108
page,page-id-108,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Netcom Medya Hakkında

Sales And Marketing Solutions House for Digital Advertising & Gaming

Netcom Medya, bağımsız olarak online reklamcılık ve oyun projeleri hizmeti veren bir reklam satış şirketidir. “Dijital reklam pazarında satış ve pazarlama çözümleri sunmak” amacıyla, Mayıs 2004’te, 10 yıl boyunca birçok medya ve pazarlama şirketinde büyük başarılara imza atan Kader Kutun ve Zeynep Taptık Bilgen tarafından kurulmuştur. Microsoft Türkiye, BBC.com yanı sıra dünyanın önde gelen oyun firmalarından Zynga, Netmarble ve MovieStarPlanet’in reklam satış ve pazarlama alanındaki tek yetkili iş ortağı olarak hizmet vermektedir. Tüm bunlara ek olarak Veloxity ile partnerliğinde MarTech alanında öncü projelere imza atmaktadır. Netcom Medya Hakkında daha fazla bilgi almak için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Netcom Medya’nın öncelikli amaçları, yeniliklere açık, araştıran ve çözüm odaklı yapısı ile Türkiye reklam pazarında internet reklamcılığının sağlıklı gelişimine katkıda bulunmak ve alanlarında öncü iş ortaklarının reklam potansiyellerini en verimli hale getirmektir. Netcom Medya 2010 yılından beri özellikle dijital oyun pazarlaması ve reklamcılığına odaklanmıştır. Oyun içi reklam, markaya özel dijital projeler, ürün yerleştirme, lokal veya global markalar ile bölgesel partnerlikler üzerine ödüllü işlerin sahibidir.

Netcom Medya Hakkında

Dijital Dünyaya Adım Atmak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçin

Netcom Medya Ekibi
Kader Kutun Netcom Medya Hakkında

KADER KUTUN

Kurucu Ortak

Zeynep Taptık Bilgen Netcom Medya Hakkında

ZEYNEP TAPTIK BİLGEN

Kurucu Ortak

Serhat Tolga Yıkıcı Netcom Medya

SERHAT TOLGA YIKICI

Reklam Satış ve Pazarlama GMY

netcom-medya-hakkinda-gokcen-pinar-yikici

GÖKÇEN ŞENOL

İş Geliştirme ve Reklam Satış Müdürü